خب تاریخ کنکور که عوض نشد. میگن یا سهمیه یا تسهیلات میدن که امیدوارم سهمیه ندن! سهمیه بدن به کل منطقه میدن و عین بی انصافیه چون مثلا اینجا فقط و فقط خونه های حریم رود آسیب دیدن. دوست من الف دور اول که سیل اومد تا ٤-٥ روز اصلا متوجه نشده بود که چنین اتفاقی افتاده… آیا انصافه امثال الف ها سهمیه بگیرن؟ فکر کردین همینجا که یکی از شهرهای استان های سیل زده است داوطلب کمی داره؟ به همه سهمیه بدن که عملا فرقی با نبود سهمیه نداره که… درست مثل انتخاب وابسته به فراوانی (ر.ک. به زیست سال چهارم، فصل ژنتیک جمعیت!) میمونه؛ سهمیه وقتی موثر و کارا میشه که تعداد کم باشه، تعداد که بره بالا بود و نبودش یکسانه. حالا اینا مهم نیست من فقط یه مشکل دارم و اون هم اینه که یکی مثل دخترخاله ی من که دانشجوی ترم دوم پرستاری آزاد تهرانه و از همون اولش پشیمون شد از رفتن و بعدش فیلش یاد هندستون کرد و قصد شرکت مجدد در کنکور و از اول مهر اینجا رو به مقصد تهران ترک کرده و هنوز نیومده، رواست که سهمیه بگیره؟ رواست؟؟؟؟ فرض کنید من با چه دردسرهایی دوباره رفتم کتاب خریدم، میز خریدم، چراغ مطالعه خریدم… چقدر گریه کردم، غصه خوردم. روحیه ام گرفته شد. افت فاحش کرد ترازم… بعد اینا…

لذا عرصه رو بر خودم تنگ دیدم و چنان نامه ی فدایت شومی برای سازمان سنجش نوشتم که مپرس. :) والا! بالاخره باید یکی یه قدم در جهت تنویر (از نور میاد و مثلا به معنی روشن سازیه!) افکار جناب دکتر خدایی برمیداشت… باشد که تلاشم به ثمر نشید و سهمیه ی ناچیز صرفا به مستحقان بر حق تعلق گیرد، ان شاء الله. هم برای سایت سنجش فرستادم هم اینستاگرامشون. از چند تا پیج معروف اینستاگرام هم خواستم نشر بدن و اینا… ببینم چی میشه. :)))

من سهمیه نمیخوام، نباشه بهتره. باشه هم مهم نیست چون فکر کنم فقط احتمال قبول توی استان خودت رو میبره بالا که دانشگاه ما مفت هم ارزش نداره. شما هم یه وقت نیاید اینجا، خطر غرق شدن در سیل هم وجود داره. :دی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نگین کویر سئو سایت پولشمار یارا از سراسر وب پايه دهم يازدهم دوازدهم چرم وطن Amy پیرو شعرها و ترانه های پارسی