پیش نوشت: سلام :) من توی نه گفتن خیلی اراده دارم طوری که همیشه مامانم رو به خاطر این که نمیتونه سرزنش هم میکنم! اما نمیدونم چرا نمیتونم به اینجا نه بگم. این همه جاذبه و کشش از کجا میاد عاخه؟ :/

همونطور که پیش میکردم درخشیدی، تک ستاره ی آسمون قلبم. دمت گرم *_*

امروز با اختلاف یکی از بهترین روزهای این چند وقت اخیر بود. مرسی که با بودنت و حضورت قشنگ ترش کردی. [باید سر فرصت بیام و ریز به ریز و جزء به جزء اش بنویسم که یادم نره. هر چند احتمال فراموشیش خیلی خیلی کمه.]

قبل از فوت کردن شمع ها که میخواست آرزو کنه گفت آرزوم اینه لادن به آرزوش برسه. ^_^ 

خدایای این دوستای خوب رو برامون تاکسیدرمی کن، باشه؟ :)) 

.

+ کسی اینجا هست یه کتاب درست و درمون زبان برای اصطلاحات مکالمه ای اینا بشناسه؟ برای زبان تخصصی کنکور میخوام.

+ درسته این دوستام خیلی خیلی خوب و عزیزن ولی هنوز هم به نظرم رفیق بی کلک مادره. حرفاش به معنای واقعی تبلور انگیزه است. :) بمون برام :*

+ یه تحول اساسی توی درس خوندنم ایجاد کردم، امیدوارم موثرتر باشه. توکل به خدا :)

+ y میگه فکر کنم واقعا ارزش داشت که بهم گفتی خفه شو و بلاک کردی . هی میگه که منو شرمنده کنه. :| هر چند که این بار خیلی هم بی راه نگفت. :دی

+ اگه من یه روزی یه کسی شدم، به جایی رسیدم، چه میدونم معروف شدم از دعای خیری بود که اون آقای راننده تاکسی ای که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

karait بلیط هواپیما راهنماي پزشکي زنان GREEN قطره اي ازدريا افرا سازه پروانه چت/چت پروانه/چتروم پروانه/پروانه گپ اصلی/چت روم پروانه ادرس جدید