بعد از دو ماه و نیم خوابیدن و استراحت کردن و کم کتاب خوندن و کم فیلم دیدن و ورزش نکردن و کلا هیچ کاری نکردن! (منظور از هیچ کاری نکردن، گوشی به دست بودنه!) یه برنامه‌ی مدون و توپ برای خودم چیدم. *_* امیدوارم اوقات این چهار ماه پیش رو به بطالت سپری نشه. :))

۱. شرکت کردن در آزمون آیلتس، اصلی‌ترین و سخت‌ترین قسمت برنامه است. :/ تقریبا از بعد از اتمام کنکور دارم تفریحی زبان می‌خونم و هدفم از تفریحی خوندنش تعیین سطح احتمالی دانشگاه بود که بتونم مستقیم زبان عمومی رو انتخاب کنم. حالا که هدفم آیلتس شده خیلی جدی‌تر باید بخونم، مخصوصا listening و speaking. از اون جایی که هزینه‌ی ثبت‌نامش سه میلیون و پونصده (علی‌الحساب) باید تمام تلاشم رو بکنم که فقط یک بار شرکت کنم و نمره‌ام بالای ۷ بشه… (پناه بر خدا)

زمان برگزاری آیلتس آکادمیک این آخرین تاریخ ممکنه! (البته فعلا! چون یه سری هم احتمالا اسفند برگزار بشه.) اگه فردا که شنبه است شروع کنم تا تاریخ آزمون ۹۲ روز فرصت دارم…

۲. (این برنامه با توجه به خیلی جدی بودن آیلتس حذف شد! با این وجود می‌نویسمش شاید به درد کسی بخوره.) قصدم این بود که زبان آلمانی رو فشرده و خصوصی بخونم. اگه به انگلیسی مسلط هستید و تصمیم دارید زبان دیگه‌ای رو یاد بگیرید، آلمانی بهترین گزینه است. در این مورد خیلی تحقیق کردم. آلمانی خیلی پرکاربرده و الان زبان اتحادیه‌ی اروپا است!

۳. از زمانی که خیلی بچه بودم همیشه دوست داشتم ساز بزنم ولی واکنش همیشگی خانواده‌ام نسبت به این قضیه «برو بشین درس‌هات رو بخون!» بود. :| علی ای حال که ز غوغای جهان فارغم مانعی برای شروع نکردن موسیقی وجود نداره. پیانو انتخاب منه. *_* مبینا خیلی حرفه‌ایه و از ۴سالگی پیانو میزنه. پیش‌نهاد مبینا هم پیانوعه! :)

۴. ورزش! قراره ایروبیک و TRX رو یه روز درمیون برم! خیلی این تابستون تنبل شدم… تنبلی نه تنها مادر تمام بدبختی‌هاست، بلکه ام‌الخبائث هم هست. :) دلیلم برای ادامه ندادن ورزش حرفه‌ایم اینه که بعد از گذشت یک سال و نیم، هنوز هم دماغم درد میکنه. وسط بازی توپ به طرز وحشتناکی توی صورتم خورد و بعدش به شدت با صورت خودم زمین خوردم. بدجوری خون از دماغ عزیزم فواره میزد و همین که نشکست به شدت جای شکرش باقیه. 

۵. خروج از تمامی شبکه‌های مجازی! اولین دلیلش اینه خیلی وقتگیرن و به حضورشون عادت ندارم وقتی قراره درس بخونم! دومین دلیل هم اینه که تابستون به اندازه‌ی کافی آنلاین بودم و به اندازه‌ی کافی پدر اینترنت رو درآوردم. :دی سومی و مسخره‌ترینش هم اینه که دیدن دوستای گلم در انگلیس و سوئد و آلمان و کانادا برام رشک‌برانگیزه! :/

۶. دختر‌خاله‌ام ساکن اصفهانه و دختر‌داییم کیش! دو تا مسافرت هم می‌رم! *_* 

+ کسی می‌دونه آزمون‌های SCE و JCE کانون زبان برای پاییز کی برگزار می‌شن؟ احتمال می‌دم که با آیلتس مقارن باشه چون معمولا آخر هر فصل برگزار می‌شه!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

البرز رایانه S-Channels سالم زیبا car دل نوشته های یک کولی جدید بیمه شخص ثالث من متينم Steven